Kontakt

Vänligen vänta medan meddelandet skickas...

Välkommen att kontakta oss!

Har du några frågor?

Kontakta oss via bifogat formulär eller via våra kontaktuppgifter som du finner nedan!

ELE Trävaru AB

ELE Forsa AB

Sågade trävaror

ELE Trävaru AB & ELE Fastigheter

Maria Rylander

Maria Rylander

VD och Försäljning
ELE Trävaru

0278-63 60 74

maria.rylander@elegroup.se

Skicka e-post

Ele Malin Ronnlund

Malin Rönnlund

Administration

0278-63 60 70

malin.ronnlund@elegroup.se

Skicka e-post

Ele Goran Hallsten

Göran Hollsten

Fastighetsskötare

070-206 57 30

goran.hollsten@elegroup.se

Skicka e-post

Lastpall, emballage och träkomponenter

ELE Forsa AB

Ele Mattias Ringstrom

Mattias Ringström

VD ELE Forsa AB

0650-377 02

mattias.ringstrom@elegroup.se

Skicka e-post

Ele Angelica Eriksson

Angelica Ericsson

Ekonomi/Order

0650-377 05

angelica.ericsson@elegroup.se

Skicka e-post

Ele Matias Persson

Mattias Persson

Order/Leverans

0650-377 04

mattias.persson@elegroup.se

Skicka e-post

Skog

ELE Skog

Håkan Persson

Håkan Persson

Skogsförvaltare

070-636 01 20

hakan.persson@elegroup.se

Skicka e-post

Huvudkontoret

AB Ewald Larsson Eftr.

Ele Marika Kroppegard

Marika Kroppegård

CFO/Ekonomichef

070-259 79 90

marika.kroppegard@elegroup.se

Skicka e-post